Vyhledávání


Kontakt

Tomáš Velecký

E-mail: velecky.tomas@email.cz

Playstation 4

 

     PlayStation 4 slim 500gb (záruka 14 měsíců)

 
Prodám herní konzoli PS4 slim 500gb perfektní stav, záruka do 6.12.2019 u euronics.

Bezproblémový chod, konzole je vyčištěna a kompletně vrácená do původního nastavení.

Konzole je v kompletním balení (HDMI kabel, napájecí kabel konzole, herní ovladač nové generace V2 (vyčištěn a vydezinfikován), herní konzole, hra Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands, paragon (záruční list firma euronics).

Nejlépe osobní převzetí Jablonec nebo Liberec.

Víc na https://pspmaniak.webnode.cz/s/playstation-4/

Specifikace herní konzole PS4 slim:

Představujeme super silný a navíc velmi úsporný systém v extra SLIM těle, které je o 25% lehčí a o 30% menší než předchozí verze PS4. S PS4 Slim se vaše herní zážitky doslova dostanou na nový level a vy zažijete opravdu pohlcující zážitek z neskutečných detailů a ostrého obrazu díky dechberoucí grafice HDR a těch nejrychlejších a nejplynulejších akcí.

Hlavní přednosti
Velký výkon
podpora bezdrátových sítí WiFi a Bluetooth
hry The Last of US, Uncharted 4, Ratchet and Clank
unikátní vzhled
Výkon pro strhující herní zážitky
Základem těchto nejrychlejších, neostřejších a nejplynulejších herních zážitků je moderní osmijádrový procesor AMD Jaguar, který je doplňován výkonným grafickým čipem AMD Radeon o výkonu skvělých 1,84 TFLOPS a 8 GB mimořádně rychlé sjednocené systémové paměti GDDR5. S tímto supervýkonným vybavením tě pak už čeká jen neuvěřitelné hraní a zábava. Navíc jistě také uvítáte interní úložiště o kapacitě 1 TB, na které si můžete v klidu ukládat hry, aplikace, snímky obrazovky a videa.

Moderní design
Konzole PS4 Slim zaujme jednoduchým, ale přitom moderním designem, který zvýrazňuje její dokonale plochý vzhled. Vnitřní konstrukce architektury systému PS4 Slim byla speciálně navržena tak, aby celkové rozměry a hmotnost byly co nejnižší a umožňovaly výrazně zvýšit flexibilitu celkového designu. PS4 Slim má sofistikovaný vzhled vystihující zábavní systém nové generace, který dokonale zapadne všude tam, kam jej umístíte.

Hraní nové generace
Konzole již v základu podporuje technologii HDR u her i filmů, takže dostanete za odměnu nevídanou vizuální podívanou s dech beroucími HDR barvami a všechny hry doslova ožijí neuvěřitelnou energií.